Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Pure Hyaluronic Acid Czysty kwas hialuronowy dedykowany do każdego typu cery. Idealny preparat zarówno do pielęgnacji domowej i zabiegów profesjonalnych. Może być stosowany samodzielnie, lub w celu wzmocnienia jego działania w połączeniu z zabiegiem mikronakłuwania lub z wykorzystaniem ultradźwięków. Dzięki temu, że kwas hialuronowy występuje w trzech wielkościach cząsteczek działa również na wielu poziomach skóry. Świetnie nawilża skórę, regeneruje ją i ujędrnia, dzięki czemu pierwsze zmarszczki zostają zniwelowane. Wykazuje świetne działanie w przypadku pierwszych oznak starzenia się skóry głęboko ją nawilżając i sprawiając, że jest bardziej elastyczna.
Serum zaleca się aplikować na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie opuszkami placów delikatnie wklepać. Serum można stosować również w okolicach oczu. Zaleca się się aplikację rano i/lub wieczorem, następnie nałożyć krem pielęgnujący dobrany do typu cery.
Serum jest odpowiednie do wprowadzania za pomocą urządzenia do ultradźwięków oraz zabiegów z użyciem dermarollera o długości igieł do 0,5mm.
- każdy typ cery
- skóra wrażliwa
- skóra sucha i odwodniona
- pierwsze zmarszczki
- utrata jędrności skóry
Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, średniocząsteczkowy kwas hialuronowy, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Lekka konsystencja, do używania z kremem lub innym serum. Sam może się nie sprawdzić, gdyż się lepi i ściąga skórę. Wzbogaca działanie serum lub kremu. Fajny produkt godny polecenia.
Polecam produkt, jak każdy kosmetyk yonelle. Jest lekki, świetnie nadaje się pod krem, wzmacnia jego nawilżające działanie, napina skórę, zwęża pory.
Ogromnie polecam to serum. Jest dobrej jakości, napina skórę, zmniejsza zmarszczki, skóra po nim wygląda jakoś lepiej...A systematyczne stosowanie ujednolica koloryt i zmarszczki są płytsze! Super, polecam :)
Bardzo polecam to serum - już po pierwszym użyciu skóra była nawilżona, napięta i ujednolicona, a pory zwężone, skóra gładka i aksamitna! Regularne stosowanie ogromnie poprawia kondycję skóry! Polecam :)
Moje ulubione serum z kwasem hialuronowym. Intensywnie nawilża i ujędrnia. Skóra jest ujednolicona i napięta. Przy nim wróciłam do domowego nakłuwania twarzy dermorollerem.
To serum dostałam jako próbkę przy zakupie. Jedna saszetka starczyła mi na 3 aplikacje. Serum szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, nawadnia - można by rzec, że od razu. Jestem na tyle zadowolona, że rozważam zakup tego produktu
Dostałam przy zamówieniu próbkę tego serum i według mnie jest rewelacyjne. Czysty kwas hialuronowy owszem, wysusza, jak napisała inna Pani komentarz, dlatego ja np. szybko po nałożeniu serum psikam twarz wodą różaną lub oczarową - polecam. Skóra wygładzona, zdrowa. Rozważam zakup produktu.
Spodziewałam się mega nawilżenia. Niestety serum w ogóle nie nawilża. Po nałożeniu czuję ściągnięcie skóry, co może nie jest wynikiem przesuszenia. Zauważyłam bowiem, że skóra pokryta jest takim cienkim filmem, który roluje się przy próbie nałożenia na niego makijażu. Dla mnie beznadziejny produkt.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.