Mokosh - Pielęgnacja ciała. Linia zawiera składniki kondycjonujące skórę całego ciała. Wygładzają skórę, wzmacniają barierę hydrolipidową oraz dostarczają optymalnego nawilżenia. Skóra po użyciu staje się elastyczna, jędrna i jedwabista w dotyku. Witaminy działają antyoksydacyjnie, opóźniając efekty starzeniowe.
Daje efekt naturalnej opalenizny, można budować odcień, nie zostawia smug. Szybko się wchłania. Na początku ładny zapach później można wyczuć zapach typowego samoopalacza. Utrzymuje się kilka dni. Na pewno zamówię kolejne opakowanie.
Uwielbiam żele do mycia z marki Mokosh. Bardzo przyjemnie pachną, odpowiednio się pienią, nie przesuszają skóry. Dodatkowy plus za bardzo estetyczne, szklane opakowanie.