MISA Cho Gong Jin Face&Eye Cream - Intensywnie ujędrniający krem dla cery dojrzałej 40 ml. Krem przeznaczony dla cery dojrzałej, wymagającej uelastycznienia i ujędrnienia. Produkt ten silnie odżywia i nawilża, wypełniając zmarszczki i zwiększając napięcie skóry. Cała linia Cho Gong Jin ma intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i jest oparta na specjalnej ziołowej recepturze Gongjinbichaekdan. Preparat zawiera wywar z czarnego żeń-szenia oraz kwiat Rehmannia glutinosa - bardzo cenną roślinę znaną od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Można go stosować zarówno na twarz, jak i miejscowo wokół oczu i w okolicy bruzd nosowo-wargowych.
Aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, także na okolice oczu.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- skóra dojrzała
- utrata elastyczności
- brak jędrności
- niedostateczne nawilżenie i odżywienie skóry
- pielęgnacja twarzy, okolic oczu, bruzd nosowo-wargowych
Ekstrakty roślinne, czerwony i czarny żeń-szeń, złoto, kwiat lotosu
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.