Maskę kupiłam dla mamy, która boryka się z łuszczycą, i zdecydowanie działa na tak delikatną skórę przy tej dermatozie. Łagodzi, nawilża, wspomaga barierę, która przy łuszczycy jest niezwykle ścieńczona. Polecam.
Świetna ścierka do problematycznej skóry głowy jak i przetłuszczającej się skóry głowy, serum wycieram przed myciem, bo super koi mi głowę. Ja używam całej linii szampon odżywka i maska plus wcierka teraz. Bardzo polecam ❤️
Lubię ten szampon i cieszę się, że jest coraz więcej kosmetyków dbających o skórę głowy i łagodzących ją. Dobry dla podrażnionej skóry, ładnie się pieni, całkowicie schodzi. Nie jest to szampon silnie oczyszczający, więc trzeba raz w tygodniu zamienić go z czymś mocniejszym, ale do codziennej pielęgnacji - polecam!