Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Clinical Super3 Booster High Protency Vitamin-A Ester Creme - to krem medyczny, zawierający trzy wyjątkowo stabilne, skuteczne i dobrze tolerowane przez skórę estry witaminy A, o łącznym stężeniu odpowiadającym 1% czystego retinolu.
W terapii przeciwstarzeniowej:
- wygładza i uelastycznia skórę
- likwiduje drobne zmarszczki
- zmniejsza przebarwienia i zapobiega powstawaniu plam pigmentacyjnych
- rozjaśnia skórę (w tym piegi)
- pobudza aktywność i zwiększa liczbę fibroblastów oraz produkcję włókien kolagenowych
- zabezpiecza powstały kolagen przed degradacją
- posiada zdolność wiązania rodników tlenowych
- zapobiega uszkodzeniom skóry wywołanym przez UVA
- odbudowuje cienką i transparentną skórę
- odmładza ją i przeciwdziała dalszym procesom starzenia
- jest rekomendowana w profilaktyce nowotworów skóry
W terapii przeciwtrądzikowej:
- zmniejsza hiperkeratynizację prowadzącą do powstania mikrozaskórników
- udrażnia ujścia gruczołów łojowych i zmniejsza ich rozmiary
- reguluje pracę gruczołów łojowych
- przyspiesza gojenie się uszkodzeń naskórka
- działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie
Dodatkowo Clinical Super3 Booster wzbogacony jest trzema składnikami zmniejszającymi nadmierną produkcję sebum, propolisem – naturalnym składnikiem antybiotycznym o właściwościach antybakteryjnych. Propolis zapobiega uszkodzeniom związanym z zanieczyszczoną skórą, takimi jak infekcje i możliwe tworzenie się blizn. Krem zawiera także wysoką dawkę ekstraktu z Rooibos oraz Hordeum Vulgare Cera/Wosk z ziaren jęczmienia o właściwościach przeciwzapalnych.
Smedevænget 10
9560 Hadsund DK
kontakt@beaute-pacifique.com
Cienką warstwę kremu nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, co drugi dzień wieczorem przez dwa tygodnie, a następnie stopniowo coraz częściej. Pozostawić produkt do wchłonięcia przez kilka minut, po czym nanieść krem nawilżający, jeżeli skóra wymaga dodatkowego nawilżenia.
Krem można stosować na wiele sposobów – na przykład w celu odbudowy suchych i popękanych ust, w celu wzmocnienia łamliwych paznokci oraz odmłodzenia cienkiej/transparentnej skóry na dłoniach.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- fotostarzenie, przebarwienia
- zaburzenia rogowacenia, trądzik, stany trądzikopodobne, łojotok, zaskórniki
- łuszczyca, brodawki, naskórkowe stany przedrakowe
- łupież czerwony mieszkowy, rogowacenie mieszkowe, rybia łuska
- rogowacenie dłoni i stóp, łamliwość paznokci
Skwalan, wyciąg z nasion Argania Spinosa, Wyciąg z owoców Serenoa Serrulata, Sesamum Indicum/Olejk z nasion sezamuLanolina, Hordeum Vulgare Cera/Wosk z ziaren jęczmienia, Octan tokoferylu, Palmitynian retinylu, Tokoferol, Ekstrakt z propolisu, Octan retinylu, Propionian retinylu, Wyciag z Rooibos (Aspalathus Linearis Leaf)
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Miałam już różne specyfiki z retinolem, ten jest najlepszy. Nie działa agresywnie, tylko łagodnie złuszcza. Skóra nie jest czerwona, podrażniona-ale napięta i odświeżona.
Krem o bogatym składzie ( duża zawartość retinolu), w którym znajdziemy także propolis, substancję o silnym działaniu przeciwzapalnym cenną zwłaszcza dla osób borykających się z uporczywym trądzikiem. Pięknie wycisza skórę, odżywia ją wygładza. Jedyny minus to cena ale krem jest wydajny, warto.
Stosowałam już 3 produkty tej marki i jak zwykle nie zawiodłam się, krem jest wydajny bardzo ładnie się rozprowadza, koi i rozświetla skórę jednym słowem wszystko co jest w opisie zgadza się, jeśli ktoś ma wrażliwą, suchą skórę z problemami bez obaw może go stosować.
Ponieważ używałam różnych kosmetyków firmy Beaute Pacifique, uważam za usprawiedliwione wystawienie wyróżniającej oceny tej firmie. Produkowanych przez BP specyfików używa księżna Mary, żona następcy tronu Danii, bardzo piękna i elegancka kobieta, która z pewnością kieruje się w wyborze nie tylko gospodarczym patriotyzmem (BP jest firmą duńską). Za największe osiągnięcie firmy uchodzą kremy z dużą zawartością witaminy A, działającej przeciwstarzeniowo. Recenzowany specyfik kupiłam właśnie ze względu na powyższe działanie, a także w terapii plam i nierówności kolorytu skory twarzy. Krem ten już stosowałam jakiś czas temu, z bardzo pozytywnym efektem, a teraz postanowiłam tę kurację powtórzyć. Dodam, że mam blisko 70 lat i taki krem uważam za podstawowy w pielęgnacji bardzo suchej i wiotkiej skóry.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.