Oferta peelingów kwasowych, mających na celu wygładzenie i rewitalizację skóry twarzy. Poprzez delikatne działanie złuszczające usuwają martwe komórki naskórka, pobudzając skórę do regeneracji i poprawiają działanie substancji aktywnych. Ponadto kosmetyki zapewniają oczyszczenie porów oraz zniwelowanie niedoskonałości i przebarwień, sprawiając, że cera staje się wygładzona promienna i pełna blasku.
Mimo, że nie przepadam za tą marką to peeling oceniam bardzo dobrze. Troszkę szczypie po nałożeniu ale daje na prawdę fajne efekty. Skóra odżywa, jest promienna, pory zminimalizowane. Mam wrażliwą i naczyniową skórę- pomimo to peeling jej za bardzo nie poturbował. Wystarczyło użyć po wszystkim ampułki nawilżającej lub maski w płachcie. Polecam.
Zgadzam się z każdą pozytywna opinia na temat tego produktu. Mam cerę mieszana, wrażliwą , niekiedy naruszona bariera hydrolipidową. Peeling super działa na drobne zmiany na twarzy, po użyciu mam wrażenie że cera jest dużo gładsza. Zdecydowanie produkt godny polecenia, szczególnie fajnie się sprawdzi przed ważnym makijażem jeśli chcemy by wszystko wyglądało tak jak należy. Polecam.
Bałam się samodzielnego wprowadzenia kwasów do mojej pielęgnacji, ponieważ mam bardzo reaktywną skórę, a teraz żałuję że tak długo z tym zwlekałam. Ten peeling jest rewelacyjny, fenomenalny, stosuje go dwa razy w tygodniu, cera prezentuje się pięknie, jest nawilżona, rozświetlona, koloryt wyrównany, zaczerwienienia zaczynają się zmniejszać, cudo! Nie wyobrażam już sobie mojej pielęgnacji bez tego kosmetyku!
Jest to delikatny peeling kwasowy, nie podrażnia skóry, nawilża ją i wygładza. Prywatnie używam raz w tygodniu, mam cerę wrażliwą. Zawodowo wykonuje z jego pomocą krótkie zbiegi bankietowe przed wykonaniem makijażu, kolejno nakładam ampułkę i maskę, i na tak przygotowanej skórze makijaż prezentuje się fenomenalnie.